Parametry

Výrobce:
Herold
Kód produktu:
SK-0070865
Cena za dopravu:
Doprava zdarma
Dostupnost:
Ve výrobě (4 týdny)

18 100 Kč s DPH
(bez DPH 14 958,68 Kč)

ks

Varianty 0

Interaktivní panel - Monkey's Labyrint je hra určená pro jedno dítě. Na desce je vyfrézována dráha bludiště. Cílem je dostat se z bludiště ven jedním, nebo naopak do středu bludiště.

Účelem hry je zlepšovat dětskou motoriku při vedení jezdce, logiku a postřeh.

Hra se skládá ze HDPE desky velké 1,5 x 1m o síle 19 mm, zavěšené na stojinách s masivních hranolů 9x9cm. Stojiny jsou do terénu kotveny na kotvách v betonovém loži, které zabraňují přímému kontaktu s terénem. Dřevo je tak chráněno před případnou hnilobou a vlhkostí.

Dřevo je opatřené impregnací, pro delší životnost doporučujeme dřevo opatřit nátěrem. Dřevo pak lépe odolává vlivu počasí

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení. Cena montáže zahrnuje i betonování, pro bezpečné ukotvení.

Hra nemá žádné požadavky na dopadovou plochu. Proto je možné ji kotvit přímo na trávník. Přesto doporučujeme pod hru položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník proti vyšlapání.

Barva herního panelu je závislá na aktuální skladové dostupnosti. Primárně se snažíme naskladňovat v barvě červené dle vizualizace. Pracujeme s barvami zelená, modrá, žlutá, červená, oranžová. Pro dostupnost jiných barev nás kontaktujte.


Parametry produktu

Barva:červená / modrá / žlutá / zelená / oranžová
Kotvení:betonovací
Materiál:HDPE plast / severský smrk
Podklad:udržovaný trávník
Povrchová úprava:impregnace
Rozměr sestavy:160 x 14 x 150
Údržba:pravidelná dle ČSN EN 1176:2009
Velikost bezpečnostních zón:460 x 320
Vhodné pro:3-99 let