Parametry

Výrobce:
Herold
Kód produktu:
SK-0071263
Cena za dopravu:
Doprava zdarma
Dostupnost:
Ve výrobě (4 týdny)

30 611 Kč s DPH
(bez DPH 25 298,35 Kč)

ks

Varianty 0

Sestava pro houpačku Monkey's Duoswing II je vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace, nebo na doplnění stávajících dětských hřišť. Houpačka je určena pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.  

Houpačka Monkey's Duoswing II obsahuje: 2x klasický Houpačkový sedák.

Monkey´s Duoswing II je pevná, vyrobená z kvalitních lepených hranolů ze severského smrku, které dodávají houpačce přírodní vzhled. Oproti tomu kovové ráhno dodává stabilitu a bezpečnost při houpání. Pro prodloužení životnosti jsou dřevěné části ošetřeny impregnací a kovové části žárovým pozinkem. Konstrukci doporučujeme natírat námi prodávanými a v praxi vyzkoušenými barvami Impranal. Houpačkový sedák je z nehořlavého trojvrstvého laminátu a splňuje normu pro veřejná hřiště.

Výška volného pádu je 1,5 m a proto je nutné vytvořit povrch, který tlumí pád dle EN 1177.

Jako vhodný tlumivý povrch doporučujeme dopadové desky Grass nebo Saf, které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod hřištěm proti vyšlapání. Pro houpačku Duoswing II je zapotřebí 20 m2 dopadové plochy.

Dopadová plocha pod sestavou může být také tvořena sypkými materiály jako je písek, drcená kůra nebo kačírek o zrnitosti 4-8 mm. Doporučená vrstva sypkého povrchu je 30 cm. Součástí dodávky je kotvení vhodné pro zatravňovací desky. Pokud po hřištěm mají být zřízeny dopadové plochy ze zmíněných materiálů, je potřeba k hřišti přikoupit i úpravu kotvení do dopadových ploch v souvisejících produktech, případně nás kontaktujte pro výměnu kotvení za betonovací.

Podívejte se i na další nabízené varianty houpaček ZDE


Parametry produktu

Certifikát shody s normou:ČSN EN 1176
Kotvení:Betonovací
Počet uživatelů max.:2
Podklad:tlumící povrch dle normy
Použitý materiál:Severský smrk / konstrukčná ocel/HDPE plast
Povrchová úprava:Impregnace / žárový pozink
Rozměr:2,9x3x2,3 m
Velikost bezpečnostních zón:300 x 650/740
Vhodné pro:3-14 let
vyska_padu:1.5
Vhodné pro
3-14 let