Parametry

Výrobce:
Herold
Kód produktu:
SK-0071261
Cena za dopravu:
Doprava zdarma
Dostupnost:
Ve výrobě (4 týdny)

26 160 Kč s DPH
(bez DPH 21 619,83 Kč)

ks

Varianty 0

Sestava pro houpačku Monkey's Duoswing I je vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace, nebo na doplnění stávajících dětských hřišť. Houpačka je určena pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.  

Houpačka Monkey's Duoswing I obsahuje: 1x klasický Houpačkový sedák.

Houpačka Duoswing je vyrobena z kvalitních lepených hranolů ze severského smrku. Pro prodloužení životnosti jsou dřevěné části ošetřeny impregnací a kovové části žárovým pozinkem. Konstrukci doporučujeme natírat námi prodávanými a v praxi vyzkoušenými barvami Impranal. Houpačkový sedák je z nehořlavého trojvrstvého laminátu a splňuje normu pro veřejná hřiště.

Výška volného pádu je 1,5 m a proto je nutné vytvořit povrch, který tlumí pád dle EN 1177.

Jako vhodný tlumivý povrch doporučujeme dopadové desky Grass nebo Saf, které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod hřištěm proti vyšlapání. Pro houpačku Duoswing I je zapotřebí 13 m2 dopadové plochy.

Dopadová plocha pod sestavou může být také tvořena sypkými materiály jako je písek, drcená kůra nebo kačírek o zrnitosti 4-8 mm. Doporučená vrstva sypkého povrchu je 30 cm. Součástí dodávky je kotvení vhodné pro zatravňovací desky. Pokud po hřištěm mají být zřízeny dopadové plochy ze zmíněných materiálů, je potřeba k hřišti přikoupit i úpravu kotvení do dopadových ploch v souvisejících produktech, případně nás kontaktujte pro výměnu kotvení za betonovací.

Podívejte se i na další nabízené varianty houpaček ZDE

 


Parametry produktu

Certifikát shody s normou:ČSN EN 1176
Kotvení:Betonovací
Počet uživatelů max.:1
Podklad:tlumící povrch dle normy
Použitý materiál:Severský smrk / kov
Povrchová úprava:impregnace / žárový pozink
Rozměr:169 x 290 x 236
Velikost bezpečnostních zón:180 x 650/740
Vhodné pro:3-14 let
vyska_padu:1.3
Vhodné pro
3-14 let