Parametry

Výrobce:
Herold
Kód produktu:
SK-VVZF07
Cena za dopravu:
Doprava zdarma
Dostupnost:
Ve výrobě (4 týdny)

26 060 Kč s DPH
(bez DPH 21 537,19 Kč)

ks

Varianty 0

Fitness stroj - Trenažér na nohy - komplexně procvičíte svaly dolních končetin, hýždě, stehna a lýtka. Cvičení je vhodné pro nárůst svalové hmoty ve spodní části těla, je technicky nenáročné a pohodlné, protože nezatěžuje svalstvo zad.

Jak cvičit - sedněte si vzpřímeně s rovnými zády. Umístěte obě nohy na podložky před sebou a položte si ruce na stehna pro zajištění větší stability. Zatlačte nohama, ale dejte pozor, abyste je nevztáhli úplně. Následně pomalu zatahujte nohy do výchozí, resp. startovací polohy. Během cvičení provádějte pomalé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornění - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 930 × 3 600 mm.


Parametry produktu

Kotvení:Betonování
Materiál:Žárově zinkovaná ocel
Minimální plocha pro instalaci:493x360 cm
Nosnost:150 kg
Vhodné pro:Minimální výška uživatele 140 cm