Parametry

Výrobce:
Herold
Kód produktu:
SK-VVZF11
Cena za dopravu:
Doprava zdarma
Dostupnost:
Ve výrobě (4 týdny)

25 160 Kč s DPH
(bez DPH 20 793,39 Kč)

ks

Varianty 0

Fitness stroj - Trenažér chůze - nejpřirozenější formou pohybu je chůze. Cvičení na zařízení je proto vhodné pro každého bez ohledu na věk. Chůzí na trenažéru procvičujete svalstvo dolních končetin, bederní části páteře a zlepšíte koordinaci pohybů. Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 100 × 3 530 mm.

Jak cvičit - pevně uchopte oběma rukama podpůrnou rukojeť a postavte se oběma nohama na pedály. Střídavě tlačte nohy dopředu a dozadu do pohodlné vzdálenosti. Během cvičení provádějte pomalé, plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornění - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.


Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 100 × 3 530 mm.

 


Parametry produktu

Kotvení:Betonování
Materiál:Žárově zinkovaná ocel
Minimální plocha pro instalaci:410x353 cm
Nosnost:150 kg
Vhodné pro:Minimální výška uživatele 140 cm