Parametry

Výrobce:
Herold
Kód produktu:
SK-VVZF36
Cena za dopravu:
Doprava zdarma
Dostupnost:
Ve výrobě (4 týdny)

31 000 Kč s DPH
(bez DPH 25 619,83 Kč)

ks

Varianty 0

Stepper & Surf - posiluje nohy, pas a boky a zároveň zlepšuje funkci srdce, plic a pružnost končetin. Zlepšuje také flexibilitu a uvolňuje břišní svalstvo, svaly dolní části zad a boků.

Jak cvičit Stepper - pevně uchopte držáky a postavte se na pedály. Jednu nohu zatlačte dolů tak, aby byla vztažená. Zároveň druhou dejte nahoru tak, abyste měli ohnuté koleno. Rukama tlačte tyče nahoru a dolů. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování zvyšujte podle zlepšování kondice.

Jak cvičit Surf - Uchopte rukojeti, umístěte obě nohy na kyvadlovou podložku. Jemně houpejte boky ze strany na stranu, přičemž horní polovina těla zůstává bez pohybu. Houpejte se jen do bodu, který je pro Vás příjemný. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornění - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.


Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 4 200 × 3 800 mm.

 

 

 

 


Parametry produktu

Kotvení:Betonování
Materiál:Žárově zinkovaná ocel
Minimální plocha pro instalaci:420x380 cm
Nosnost:150 kg
Vhodné pro:Minimální výška uživatele 140 cm