Parametry

Výrobce:
Herold
Kód produktu:
SK-VVZF22
Cena za dopravu:
Doprava zdarma
Dostupnost:
Ve výrobě (4 týdny)

38 640 Kč s DPH
(bez DPH 31 933,88 Kč)

ks

Varianty 0

Fitnes stroj - Posilovací stroj na Hrudník a Ramena - cvičením na tomto zařízení procvičíte a zpevníte svalstvo v oblasti hrudníku, zad a horních končetin.

Jak cvičit záda - sedněte si vzpřímeně na sedák a pevně se o něj opřete. Pevně ​​uchopte obě rukojeti. Pomalým a kontrolovaným pohybem stáhněte ruce dolů na úroveň hrudníku. Pomalu se vraťte do původní pozice. Nadechujte se při pohybu směrem dolů, vydechujte při návratu do startovní pozice. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Jak cvičit výtlak - sedněte si rovně na sedák a dbejte nato, abyste měli narovnaná záda. Uchopte obě rukojeti před sebou a tlačte dopředu, dokud nemáte téměř úplně natažené a rovné ruce. Pomalu vraťte ruce do startovní pozice. Nadechujte se při tlačení, vydechujte při návratu do startovní pozice. Provádějte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornění - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.


Minimální potřebná plocha pro umístění stroje musí mít rozměr 4 780 × 3 700 mm.

 


Parametry produktu

Kotvení:Betonování
Materiál:Žárově zinkovaná ocel
Minimální plocha pro instalaci:478x370 cm
Nosnost:150 kg
Vhodné pro:Minimální výška uživatele 140 cm