Parametry

Výrobce:
Herold
Kód produktu:
SK-VVZF12
Cena za dopravu:
Doprava zdarma
Dostupnost:
Ve výrobě (4 týdny)

25 160 Kč s DPH
(bez DPH 20 793,39 Kč)

ks

Varianty 0

Fitness stroj - Lavička Leh - sed - lavičky jsou určeny na komplexní posílení a zpevnění břišních svalů. Posilování břišních svalů na lavičce je efektivní a zajistí ploché břicho. Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 430 × 3 240 mm.

Jak cvičit - lehněte si na záda s nohama zapření pod tyčemi. Překřižte si ruce na hrudi. Nedávejte je za hlavu nebo krk. Pomalu zvedněte vrchní část těla z lavičky, přičemž se ohnete v bocích. Nadechujte se při zvedání, vydechujte při návratu. Pohyb by měl být kontrolován v obou směrech. Postupujte opatrně, pokud máte jakékoliv problémy s páteří. Počet opakování postupně zvyšujte podle zlepšování kondice.

Upozornění - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.


Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 430 × 3 240 mm.

 

 


Parametry produktu

Kotvení:Betonování
Materiál:Žárově zinkovaná ocel
Minimální plocha pro instalaci:443x324 cm
Nosnost:150 kg
Vhodné pro:Minimální výška uživatele 140 cm