Parametry

Výrobce:
Herold
Kód produktu:
SK-VVZF05
Cena za dopravu:
Doprava zdarma
Dostupnost:
Ve výrobě (4 týdny)

25 160 Kč s DPH
(bez DPH 20 793,39 Kč)

ks

Varianty 0

Fitness stroj - Eliptický trenažér - zařízení určené k procvičení spodní a vrchní části těla. Nohy se při pohybu na trenažéru pohybují po eliptické dráze, což snižuje zatížení kloubů. Kromě dolních končetin je při cvičení na tomto zařízení zapojena i vrchní část těla.  

Jak cvičit - pevně rukama uchopte obě rukojeti a postavte se na oba pedály. Nohama zatlačte jako při cyklistice a zároveň střídavě tlačte / táhněte rukojeti. Střídejte směr kroužení nohou dopředu a dozadu pro zvýšení efektivity cvičení. Během cvičení provádějte pomalé a kontrolované pohyby. Počet cvičení zvyšujte postupně podle zlepšování kondice.

Upozornění - maximální nosnost zařízení je 150 kg. Zařízení může používat osoba vyšší než 140 cm. Děti a osoby se zdravotním postižením musí být vždy pod dohledem dospělé osoby. Při používání tohoto zařízení musí být cvičenci obeznámeni s provozním řádem a musí ho dodržovat. Osoba, která používá cvičební zařízení, si musí být vědoma svého zdravotního stavu a svých fyzických možností. Nepřeceňujte Vaše fyzické síly během cvičení.

Minimální plocha pro umístění stroje musí mít rozměry 4 280 × 3 520 mm.


Parametry produktu

Kotvení:Betonování
Materiál:Žárově zinkovaná ocel
Minimální plocha pro instalaci:428x352 cm
Nosnost:150 kg
Vhodné pro:Minimální výška uživatele 140 cm