Krátký popis

materiál masiv akácie, palisandr, lakované provedení
kovové ozdobné prvky, výška sedu 43 cm
doporučená výška matrace minimálně 15 cm
doporučený rozměr matrace 160 × 200 cm a rošt R2
Každý kus je, díky ruční výrobě, naprostý originál, může se tak mírně barevně i rozměrově lišit. Před umístěním doporučujeme nábytek Havana ošetřit přípravkem na dřevo. více...

Parametry

Výrobce:
IDEA Nábytek
Kód produktu:
IN-9116
Cena za dopravu:
Doprava zdarma
Dostupnost:
Externí sklad (dodací lhůta 3 dny)

6 899 Kč s DPH
(bez DPH 5 701,65 Kč)

ks

Nepodléháte stále se měnícím trendům, přesto však chcete, aby vaše domácnost byla vybavena vždy kvalitním a stylovým nábytkem?

 

Zvolte nábytek HAVANA, který je spojením tradice a modernosti, nábytek v populárním koloniálním stylu, který nás svojí krásou fascinuje již řadu let. Přeneste kouzlo vzdálených destinací i do vaší ložnice. Dvoulůžko 160x200 HAVANA je vyrobeno z vysoce kvalitní indického palisandru a masivního akáciového dřeva, ve vaší ložnici se tak stane opravdu výrazným kouskem nábytku. Tmavý nábytek z drahých dřevin jako je palisandr, určuje oblíbený koloniální styl. Jedná se o originální ruční práci, dřevo je odborně mořené a lakované. Každý kus je naprostý originál a ruční zpracování mu dává to pravé exotické kouzlo. Typické pro nábytek Havana jsou kaštanové tóny, záměrné stopy oděrek, prasklin a opotřebení. Různé odstíny a nezaměnitelný vzhled zvyšují jedinečný styl série Havana. Dvoulůžko bude tedy v pokoji vypadat naprosto dokonale a zaručí vám plnohodnotný odpočinek. Když ho navíc spojíte s nočními stolky HAVANA a komodami HAVANA, získáte ihned prakticky zařízený prostor, který vám bude za každých okolností vyhovovat. Nenechte se zlákat nesmyslnými trendy, ale volte nábytek, který je prověřen generacemi, koloniální styl je opět na vzestupu. 

Parametry produktu

Velikost: 167 x 214 x 71 cm (ŠxHxV)
Barva
Hnědá
Materiál
Dřevo