Parametry

Výrobce:
Herold
Kód produktu:
SK-78690345
Cena za dopravu:
Doprava zdarma
Dostupnost:
Dočasně nedostupné

28 430 Kč s DPH
(bez DPH 23 495,87 Kč)

ks

Varianty 0

Variabilní domeček, veselý a hravý na veřejná hřiště. Sestava v sobě kombinuje hry v dětském domku a šplhaní a jízdu na sestavě se skluzavkou. Navíc je domeček dodáván natřen ve veselých jasných barvách, takže se bude hezky vyjímat na každém prostranství, u restaurace, hotelu i na zahradě škol a školek.

Sestava je dodávána ve variabilním provedení, je tedy možné sestavit domeček se skluzavkou v podélném směru, ale i se skluzavkou do boku.

Nosná konstrukce je tvořena lepenými hranoly 9x9 a 4,5x7 cm a je spojena konstrukčními vruty a lepením. Domeček s otvíracími dveřmi a okny je osazen ne podlaze z masivních prken. Střechu s úhlem 45° tvoří hranoly a masivní diagonální palubky.

Podesta před domečkem o rozměru 1x1m je určena k nástupu na skluzavku, výstupu ze žebříku a lezecké stěny šířky 50cm.

Dodávka obsahuje kotvení, konstrukci a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení a zavěšení houpačkových sedáků na kovová ráhna.

Pod dětskou houpačku je zapotřebí vytvořit dopadovou plochu tlumící pád. Doporučujeme dopadové desky Grass nebo Saf, které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod hřištěm proti vyšlapání.

V případě že se rozhodnete pro dopadové plochy ze sypkého materiálu, doporučujeme zakoupení nástavců pro kotvení, pro Variantu B. Jedná se o prodloužení kotvení o výšku dopadové plochy (30 cm).

Podívejte se i na další naše dětské domky.


Parametry produktu

Celková nosnost:300
Hmotnost stavby:171
Kotvení:betonovací
Podklad:dopadová plocha dle EN 1776
Použitý materiál:smrkové dřevo
Povrchová úprava:impregnace
Rozměry:108x243x310
Tloušťka prken:19
Údržba:pravidelná dle EN 1176
Velikost bezpečnostních zón:850x410
vyska_padu:1.5